REBELDE-SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REBELDE-SERBIA

WELCOME NA REBELDE-SERBIA FORUM!!!!!
 
PrijemPrijem  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 sad imate i mene

Ići dole 
AutorPoruka
Annie*Hoon

Annie*Hoon


Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.07.2008

sad imate i mene Empty
PočaljiNaslov: sad imate i mene   sad imate i mene Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 2:43 am

Pa, cao svima Very Happy
Ja sam Anna, imam skoro 18 godina, ('90-to sam godiste) i trenutno zivim u Beogradu.
Inace sam rodom iz Lafayette(Indiana,USA). Predpostavljam da ne treba reci da obozavam Buntovnike (samim tim sto sam ovde sam rekla to, zar ne?)
Za one koje zele da znaju nesto vise o meni, evo:
Sa neke tacke gledista sam sasvim normalna devojka koja nastoji da ucini zivot sto pozitivnijim. Trudim se da ispunim svaki dan stvarima koje volim, i da i drugima prenesem svoje dobro raspolozenje. Zato, always be happy jocolor
volim da upoznajem nove ljude sa razlicitim pogledima na svet,volim da ucim jezike, putujem, sviram gitaru i pevam, plesem...
Volim spanski jezik, finski, grcki, njihovu muziku... volim sve pravce rock muzike, reggae, ska, reggaeton...
Ja se zaista nadam da ce mi sa vama biti zabavno i da cemo prihvatiti jedni druge... besito para todos albino
Nazad na vrh Ići dole
 
sad imate i mene
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
REBELDE-SERBIA :: Clanovi :: Predstavi se-
Skoči na: